Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie

Pracownicy


KADRA


 

mgr Patrycja Kowalska   -   Kierownik  GOPS  

mgr Leokadia Cierniak  -  główny księgowy  (pokój nr 1)

 tel. 14 68 58 555 wew. 01    e-mail: l.cierniak@gops.rzezawa.pl

 


REJONY PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH


mgr Wiesław Gawor  - pracownik socjalny  (pokój nr 1)

 tel. 14 68 58 555 wew. 01  e-mail: w.gawor@gops.rzezawa.pl

  • Dąbrówka
  • Okulice

Lucyna Gawor -  specjalista pracy socjalnej (pokój nr 2)

 tel. 14 68 58 555 wew. 02        e-mail: l.gawor@gops.rzezawa.pl

  • Łazy
  • Ostrów Królewski

Ewa Longa  - starszy pracownik socjalny (pokój nr 2)

 tel. 14 68 58 555 wew. 02        e-mail: e.longa@gops.rzezawa.pl

  • Krzeczów
  • Borek

mgr Małgorzata Gutowska  - specjalista pracy socjalnej (pokój nr 3)

 tel. 14 68 58 555 wew. 03       e-mail: m.gutowska@gops.rzezawa.pl

  • Bratucice
  • Dębina​​​​

mgr Anita Pradel - specjalista pracy  socjalnej  (pokój nr 3)

tel. 14 68 58 555 wew. 03       e-mail: a.pradel@gops.rzezawa.pl

  • Buczków
  • Jodłówka

mgr  Agnieszka Pstrąg - specjalista pracy  socjalnej (pokój nr 3)

tel. 14 68 58 555 wew. 03       e-mail: a.pstrąg@gops.rzezawa.pl

  • Rzezawa​​

​​Anna Cierniak - opiekunka środowiskowa


DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH



mgr Agata Górka - inspektor (pokój nr 4)

tel.14 68 58 872 lub 14 68 58 555 wew. 04       e-mail: a.gorka@gops.rzezawa.pl

mgr Kinga Nita - podinspektor (pokój nr 4)

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 04   e-mail: k.nita@gops.rzezawa.pl

Regina Bielak - pomoc administracyjna (pokój nr 4)

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 04     e-mail: r.bielak@gops.rzezawa.pl

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny