Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie

Pracownicy


KADRA


 

mgr Patrycja Kowalska   -   Kierownik  GOPS (pokój nr 1)

tel. 14 68 58 555, wew. 01   e-mail: p.kowalska@gops.rzezawa.pl 

mgr Leokadia Cierniak  -  główny księgowy  (pokój nr 5)

 tel. 14 68 58 555 wew. 05    e-mail: l.cierniak@gops.rzezawa.pl

 


REJONY PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH


mgr Wiesław Gawor  - pracownik socjalny  (pokój nr 3)

 tel. 14 68 58 555 wew. 01  e-mail: w.gawor@gops.rzezawa.pl

  • Dąbrówka
  • Okulice

Lucyna Gawor -  specjalista pracy socjalnej (pokój nr 2)

 tel. 14 68 58 555 wew. 02        e-mail: l.gawor@gops.rzezawa.pl

  • Łazy
  • Ostrów Królewski

Ewa Longa  - starszy pracownik socjalny (pokój nr 2)

 tel. 14 68 58 555 wew. 02        e-mail: e.longa@gops.rzezawa.pl

  • Krzeczów
  • Borek

mgr Małgorzata Gutowska  - specjalista pracy socjalnej (pokój nr 3)

 tel. 14 68 58 555 wew. 03       e-mail: m.gutowska@gops.rzezawa.pl

  • Bratucice
  • Dębina​​​​

mgr Anita Pradel - specjalista pracy  socjalnej  (pokój nr 3)

tel. 14 68 58 555 wew. 03       e-mail: a.pradel@gops.rzezawa.pl

  • Buczków
  • Jodłówka

mgr  Agnieszka Pstrąg - specjalista pracy  socjalnej (pokój nr 3)

tel. 14 68 58 555 wew. 03       e-mail: a.pstrąg@gops.rzezawa.pl

  • Rzezawa​​

mgr Edyta Nowak - asystent rodziny (pokój nr 3)

tel.14 68 58 555 wew. 03, e-mail: e.nowak@gops.rzezawa.pl

​​Anna Cierniak - opiekunka środowiskowa


DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH


 

mgr Kinga Nita - podinspektor (pokój nr 5)

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 04   e-mail: k.nita@gops.rzezawa.pl

Karolina Nosal - podinspektor (pokój nr 5)

 

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 05     e-mail: k.nosal@gops.rzezawa.pl

mgr Monika Gorczyca - referent (pokój nr 4)

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 04  e-mail: m.gorczyca@gops.rzezawa.pl

Regina Bielak - pomoc administracyjna (pokój nr 4)

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 04     e-mail: r.bielak@gops.rzezawa.pl

Monika Bratek -pomoc administracyjna (pokój nr 4)

tel. 14 68 58 872   lub   14 68 58 555 wew. 04      e-mail: m.bratek@gops.rzezawa.pl

 

 

 

Ankieta

Czy w swoim najbliższym otoczeniu spotykasz się ze zjawiskiem przemocy?

Wyniki

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny