Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie

Pracownicy

POKÓJ NR 1

KIEROWNIK

tel.  14 648 48 01

mgr Patrycja Kowalska
e-mail: p.kowalska@gops.rzezawa.pl 

 

POKÓJ NR 2

GŁÓWNY KSIEGOWY

tel. 14 648 48 02

mgr Leokadia Cierniak
e-mail: l.cierniak@gops.rzezawa.pl

 

POKÓJ NR 3

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

tel.  14 648 48 03

mgr Kinga Nita - podinspektor
e-mail: k.nita@gops.rzezawa.pl

mgr Karolina Nosal - podinspektor
e-mail: k.nosal@gops.rzezawa.pl

Paulina Kocot - pomoc administracyjna
e-mail: p.kocot@gops.rzezawa.pl

 

POKÓJ NR 4

ZESPÓŁ DS. PRACY SOCJALNEJ I USŁUG

 tel.  14 648 48 04

mgr Anna Zięba - pracownik socjalny pierwszego kontaktu
e-mail: a.zieba@gops.rzezawa.pl

tel. 784 141 784

mgr Edyta Nowak - pracownik socjalny
e-mail: e.nowak@gops.rzezawa.pl

tel. 784 142 534

mgr Wiesław Gawor  - pracownik socjalny/przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
e-mail: w.gawor@gops.rzezawa.pl

tel. 784 142 280

ASYSTENT RODZINY

mgr Anna Starostka-Wiśniowska
e-mail: a.starostka-wisniowska@gops.rzezawa.pl

tel. 784 141 853

 

POKÓJ NR 5

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ PRZYZNAWANYCH DECYZJĄ

tel. 14 648 48 05    
 

Lucyna Gawor -  specjalista pracy socjalnej
e-mail: l.gawor@gops.rzezawa.pl

tel. 784 142 726
 

REJON:

  • DĄBRÓWKA
  • JODŁÓWKA
  • OKULICE

 

mgr Małgorzata Gutowska  - specjalista pracy socjalnej
e-mail: m.gutowska@gops.rzezawa.pl

tel. 784 141 696
 

REJON:

  • BRATUCICE
  • RZEZAWA

 

mgr Anita Pradel - specjalista pracy  socjalnej
e-mail: a.pradel@gops.rzezawa.pl

tel. 784 134 831

REJON:

  • BOREK
  • BUCZKÓW
  • ŁAZY

 

mgr  Agnieszka Pstrąg - specjalista pracy  socjalnej
e-mail: a.pstrąg@gops.rzezawa.pl

tel. 784 143 688
 

REJON:

  • KRZECZÓW
  • OSTRÓW KRÓLEWSKI
  • DĘBINA


USŁUGI OPIEKUŃCZE

​​Anna Cierniak - opiekunka środowiskowa

Wioletta Więba - opiekunka środowiskowa


KLUB SENIOR +

32-765 Rzezawa, ul. Kościelna 6
tel.: 539 349 135

 

Klub czynny: poniedziałek   8.00 - 16.00 (dla Seniorów 8.00-14.00)

                               wtorek-piątek   7.00 - 16.00 (dla Seniorów 8.00-14.00)


mgr Wiesław Gawor - Kierownik Klubu Senior +
e-mail:
senior@rzezawa.pl
oraz w.gawor@gops.rzezawa.pl

tel.: 14 648 48 04

mgr Monika Gorczyca - opiekun Klubu Senior +
e-mail: senior@ rzezawa.pl oraz m.gorczyca@gops.rzezawa.pl
tel.: 539 349 135

 


KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

32-765 Rzezawa, ul. Kościelna 6
tel.: (GOPS) 14 648 48 04

e-mail: kis@rzezawa.pl
 

 

Ankieta

Czy w swoim najbliższym otoczeniu spotykasz się ze zjawiskiem przemocy?

Wyniki

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1